Hazır Web Sitesi
Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi standart bir yapıda oluşturularak müşterilere sunulan özelleştirilebilir sitedir. Sitenizi herhangi bir HTML ve program kodu bilgisine ihtiyaç duymaksızın kolayca oluşturup yayınlayabilir ve istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Ayrıca hazır web sitesi şablonları seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek sizi yansıtan bir tasarım oluşturabilirsiniz. Hazır web sitesinin içerik yönetim sistemi(CMS), geniş kullanıcı kitlelerine sitelerini en az emekle, hızlı bir biçimde oluşturmalarına imkân verir. 

Web tasarım ve web geliştirme yüksek ücretlere mal olan ve bekleme süreci gerektiren bir hizmettir. Hazır web sitesi işte bu doğrultuda hem maliyet, hem emek hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Hazır Web Sitesi İle

  • Kullanım kolaylığı sağlayan arayüzü ve anlaşılması kolay yönergesi sayesinde web sitenizi beş adımda kolayca oluşturabilir ve hemen yayınlayabilirsiniz.
  • Yüzlerce şablon ve renk seçeneği sayesinde sitenizi görsel olarak zengin ve cazip bir şekilde tasarlayabilirsiniz. 
  • Kullanışlı editör altyapısı sayesinde sitenizi güncellerken bütün içeriği görebilir, sitenize son şeklini vermeden önce bütün değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca Hazır Web Sitesi'nin sayaç, forum, ziyaretçi defteri gibi on ayrı modülü sayesinde sitenize fonksiyonellik kazandırabilir, online satış, resim galerisi gibi özel sayfalar yaratabilirsiniz. Değişen ihtiyaçlarınıza yönelik olarak istediğiniz modülü ekleyip çıkartabilirsiniz.