Google Reklam Danışmanlığı
Google Reklam Danışmanlığı

Google Adwords Danışmanlığı

İnternet kullanımının giderek artmasıyla birlikte potansiyel müşteriler, yaptıkları aramalarda birçok firmayı karşılaştırma imkanı buldu. Ürün ya da hizmetlerinizi hedef kitlenize ulaştırabilmek için Google AdWords reklamlarını kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Yapacağınız hesap optimizasyonu sayesinde maliyetten %85 tasarruf sağlayabilir ve daha düşük bütçelerle reklam yapabilirsiniz. Vereceğiniz reklamları anahtar kelime, coğrafi konum veya cihaz hedefleme tercihleri ile özelleştirebilir, böylece sadece hedef kitlenize daha hızlı ulaşabilirsiniz. Reklamlarınızı yalnızca sizinle ilgilenebilecek kişiler görüntüleyebilir.

Satın alma davranışlarını analiz ettiğiniz tüketicilerin hangi ürün ya da hizmete ihtiyaç duyduklarını belirleyerek, uygun zamanda doğru hizmeti ya da ürünü bulmaları için onları yönlendirebilirsiniz.

Hesabınızı, web tasarımınızı, reklam içeriklerinizi ve anahtar sözcüklerinizi Google içerik ve kalite yönergeleri ile uyumlu yaparak daha düşük maliyetlere daha etkili reklamlar sunabilir ve hedef kitlenizi genişleterek daha çok müşteriye ulaşabilirsiniz.

Google reklamları ücretsiz olarak gösterilir. TBM (Tıklama Başı Maliyet) yönteminde, yalnızca ürün veya hizmetlerinize ulaşmak isteyen kullanıcıların tıkladığı reklamlar için para ödersiniz.